ONLINE KURZ

Od koníčku k živobytí

Týden kurzu

1. Mám skvělý výrobek a vím komu ho prodám

1.1 Jak se stát vyhledávaným tvůrcem

Když zákazník uvidí Tvůj výrobek, hned se mu vybaví Tvoje jméno. Ví, že jsi Někdo a je ochotný si na Tvůj výrobek vystát dlouhou frontu. Není to tak? Tak to je problém. Nauč se, jak se stát vyhledávaným tvůrcem a autoritou ve svém oboru.
i

Workshop

1.1 Audio lekce

1.2 Jak splnit zákazníkova tajná přání

Chceš mít věrné zákazníky, kteří rádi zaplatí vyšší cenu? Vyřeš jim palčivý problém. Přesný postup jak se to dělá, je v tomto videu. Taky tam najdeš návod, jak poznat výrobek, který se bude nejlíp prodávat.

i

Workshop

1.2 Audio lekce

1.3 Jak nechat konkurenci daleko za sebou

Máš problémy s konkurencí? Porovnávají zákazníci Tvoje ceny s cenami jiných výrobců? Tak s tím zatočíme jednou pro vždy. V tomhle videu najdeš postup, který 99% tvůrců ignoruje a proto se nikdy nestanou hvězdami. Vysvětluju to srozumitelně a na příkladech.

i

Workshop

1.3 Audio lekce

1.4 Jak poznat zákazníka, který je ochotný dobře zaplatit

Prodáváš málo nebo vůbec? A prodáváš správným lidem? V tomhle videu zrentgenujeme Tvého zákazníka, rozebereme jeho DNA, a najdeme znaky, podle kterých ho už vždy poznáš.

i

Workshop

1.4 Audio lekce

1.5 Kde najít svého zákazníka a jak s ním komunikovat

Nestřílej od boku a neutrácej za zbytečnou reklamu. Prodávej efektivně. V tomhle videu se naučíš, kde přesně najdeš svého zákazníka a naučíš se sním komunikovat tak, aby pochopil genialitu Tvých výrobků a nakoupil.
i

Workshop

1.5 Audio lekce

Přejdi na týden