Srdcařský tvůrčí tým

Bohdana je brněnský živnostník roku a zakladatelka největší komunity českých podnikajících rukodělných tvůrců.  Ve tvůrčích oborech podniká 12 let, 7 let podnikání učí. V oblasti tvůrčího podnikání je Bohdana nejzkušenější lektor v ČR.

Mentoruje i pro další organizace jako Impact Hub Praha, Equal Pay Day či Artbees. Když zrovna neučí, podniká další drzé pokusy o zlepšení světa.

Bohdana Goliášová

zakladatelka projektu Tvůrci v praxi

Eva pracovala několik let v brněnské Business Factory, kde spravovala Facebookové kampaně značkám typu dM drogerie, Tchibo, Rowenta atd. Měla přístup k přímé lince do Facebooku, takže věděla jako první o novinkách Facebooku a pomáhala je testovat.

Eva je srdcař, který miluje českou tvorbu. Proto opustila pozici nejlépe placené specialistky v prestižní agentuře a místo toho pomáhá k úspěchu malým tvůrčím značkám.

Pokud budete hledat TOP 5 nejzkušenějších specialistů online marketingu v ČR, Eva bude mezi nimi. Zároveň se to asi nedozvíte, protože je z nich nejskromnější.

Eva Čalkovská

specialistka na online marketing

Když si chcete nechat postavit dům, hledáte stavebníky, kteří vědí, co dělají a je na ně spolehnutí. Když si chcete postavit e-shop, hledáte naši Terezu.

Tereza staví e-shopy už mnoho let a dělá to na špičkové úrovni. Navíc je oficiálním partnerem Shoptetu, takže se v administraci této platformy umí pohybovat i poslepu.

Pokud potřebujete, aby vás někdo naučil, jak si postavit vlastní e-shop, tak jste ho právě našli. Tereza pro vás natočila kurz Jak naklikat e-shop na Shoptetu.

Tereza Belanová

specialistka na stavbu e-shopů na Shoptetu

Bára je – upřímně, nejlepší copywriterka, kterou jsme kdy potkali. Když čtete její texty, je to jako když ujídáte z krabice tu nejluxusnější zmrzlinu a víte, že je celá vaše. Je to tak dobré, že by to snad mělo být zakázané.

Navíc Bára ovládá nejen psaní, ale i mluvení. Dokáže i naprostému laikovi vysvětlit jak psát, aby jeho texty dobře vypadaly a skvěle fungovaly. Bára pro vás natočila kurz Jak psát texty na web krok po kroku.

Barbora Nováková

copywriterka

Petra je mezinárodně oceňovaná produktová fotografka, dlouhodobě poptávaná velkými korporáty. Petra ale zároveň tvoří a má vlastní projekt, takže ví, jaké to je fotit výrobky do vlastního e-shopu.

Když vám Petra vysvětluje focení, chce se vám brečet úlevou. Ne, fakt nepotřebujete stativ za 5000 a ano, jde to vysvětlit tak, abyste tomu rozuměli.

Petřiny návody jsou pro každého, kdo se někdy s foťákem pral a řekl si, že na to prostě nemá. Petra pro Vás chystá kurz Jak fotit produktové fotky.

Petra Novotná

profesionální produktová fotografka

Záchranáři během několika vteřin rozřežou hořící letadlo a vytáhnou z něj všechny cestující. Tak tuhle roli u nás plní na poli IT David. Všestranně se chopí jakéhokoliv problému byť vzdáleně příbuznému IT. Sám navrhuje inteligentní vylepšení. Mluví na nás řečí, které rozumíme.

Takže pokud byste chtěli někomu poděkovat, za to, že web funguje, kurzy chodí a zbytek týmu není díky technologickému chaosu v blázinci, vysekněte hlubokou poklonu právě Davidovi. Umí si poradit za každé situace a je to ten nejspolehlivější ajťák na světě.

David Němec

IT specialista

Tvůrci v médiích

(6:26, 6:56, 7:33)

Živnostník roku Jihomoravského kraje

Equal Pay Day – hlavní mentor 

Hospodářské noviny – článek

Zpravodaj hospodářské komory – článek

Speaker Na volné noze – Secret club pro freelancery

Ocenění Evropské komise za rozjetí vlny šití roušek ve Španělsku

Virální video na obranu českých rukodělných tvůrců, kteří šili roušky

(více než 380 000 shlédnutí)

Brněnský deník – článek

Doména.cz 

Článek – Jak se stát hvězdou ve svém oboru

Rozhovor s Robertem Vlachem v Na volné noze TV

Časopis Vlasta

Tvůrci v praxi s Lucií Václavkovou v podcastu Kariérové příběhy

K poslechu zde:

Tvůrci v praxi v článku na blogu DOMÉNA.CZ

Co děláme právě teď?

Jsme největší komunita rukodělných tvůrců v naší zemi. Přidej se.

Kdo stojí za tímto skvělým projektem?
Můžeš zjistit zde

Bohdana Goliášová, Zahrada 6, Kaly, 594 55 IČ: 87111403