Srdcařský tvůrčí tým

Bohdana je zakladatelkou vzdělávací platformy Tvůrci v praxi a iniciátorkou největší komunity českých podnikajících rukodělných tvůrců.  Ve tvůrčích oborech podniká 14 let, 7 let podnikání učí. V oblasti tvůrčího podnikání je Bohdana nejzkušenější lektor v ČR. Za svoji práci pro českou tvůrčí komunitu dostala Bohdana ocenění: Žena roku, Živnostník roku JM a Český Goodwill.

Bohdana mentoruje podnikání i pro jiné projekty, například: Academy for Women Entrepreneurs,  Impact Hub Praha, Equal Pay Day a další. Když zrovna neučí, podniká další drzé pokusy o zlepšení světa.

Bohdana Goliášová

zakladatelka projektu Tvůrci v praxi

Eva pracovala několik let v brněnské Business Factory, kde spravovala Facebookové kampaně značkám typu dM drogerie, Tchibo, Rowenta atd. Měla přístup k přímé lince do Facebooku, takže věděla jako první o novinkách Facebooku a pomáhala je testovat.

Eva je srdcař, který miluje českou tvorbu. Proto opustila pozici nejlépe placené specialistky v prestižní agentuře a místo toho pomáhá k úspěchu malým tvůrčím značkám.

Pokud budete hledat TOP 5 nejzkušenějších specialistů online marketingu v ČR, Eva bude mezi nimi. Zároveň se to asi nedozvíte, protože je z nich nejskromnější.

Eva Čalkovská

specialistka na online marketing

Bára je – upřímně, nejlepší copywriterka, kterou jsme kdy potkali. Když čtete její texty, je to jako když ujídáte z krabice tu nejluxusnější zmrzlinu a víte, že je celá vaše. Je to tak dobré, že by to snad mělo být zakázané.

Navíc Bára ovládá nejen psaní, ale i mluvení. Dokáže i naprostému laikovi vysvětlit jak psát, aby jeho texty dobře vypadalyskvěle fungovaly. Bára pro vás natočila kurz Jak psát texty na web krok po kroku.

Barbora Nováková

copywriterka

Petra je mezinárodně oceňovaná produktová fotografka, dlouhodobě poptávaná velkými korporáty. (Ehm, Petra je, mimo jiné, mistryní světa ve food fotografii!) Petra ale zároveň tvoří a má vlastní projekt, takže ví, jaké to je fotit výrobky do vlastního e-shopu.

Když vám Petra vysvětluje focení, chce se vám brečet úlevou. Ne, fakt nepotřebujete stativ za 5000 a ano, jde to vysvětlit tak, abyste tomu rozuměli.

Petřiny návody jsou pro každého, kdo se někdy s foťákem pral a řekl si, že na to prostě nemá. Petra pro Vás natočila kurz Jak fotit produktové fotky.

Petra Novotná

profesionální produktová fotografka

Záchranáři během několika vteřin rozřežou hořící letadlo a vytáhnou z něj všechny cestující. Tak tuhle roli u nás plní na poli IT David. Všestranně se chopí jakéhokoliv problému byť vzdáleně příbuznému IT. Sám navrhuje inteligentní vylepšení. Mluví na nás řečí, které rozumíme.

Takže pokud byste chtěli někomu poděkovat, za to, že web funguje, kurzy chodí a zbytek týmu není díky technologickému chaosu v blázinci, vysekněte hlubokou poklonu právě Davidovi. Umí si poradit za každé situace a je to ten nejspolehlivější ajťák na světě.

David Němec

IT specialista

Jsme největší komunita rukodělných tvůrců v naší zemi. Přidej se.

Kdo stojí za tímto skvělým projektem?
Můžeš zjistit zde

Bohdana Goliášová, Zahrada 6, Kaly, 594 55 IČ: 87111403

Platební brána ComGate