Srdcařský tvůrčí tým

Bohdana je zakladatelkou vzdělávací platformy Tvůrci v praxi a iniciátorkou největší komunity českých podnikajících rukodělných tvůrců.  Ve tvůrčích oborech podniká 16 let, 10 let podnikání učí. V oblasti tvůrčího podnikání je Bohdana nejzkušenější lektor v ČR. Za svoji práci pro českou tvůrčí komunitu dostala Bohdana ocenění a tituly:

  • Žena roku
  • Živnostník roku JM
  • Český Goodwill
  • Google Certified Trainer 2023

Bohdana mentoruje podnikání i pro jiné projekty, například: Academy for Women Entrepreneurs,  Impact Hub Praha, Equal Pay Day a další. Když zrovna neučí, podniká další drzé pokusy o zlepšení světa.

Bohdana Goliášová

zakladatelka projektu Tvůrci v praxi

Eva pracovala několik let v brněnské Business Factory, kde spravovala Facebookové kampaně značkám typu dM drogerie, Tchibo, Rowenta atd. Měla přístup k přímé lince do Facebooku, takže věděla jako první o novinkách Facebooku a pomáhala je testovat.

Eva je srdcař, který miluje českou tvorbu. Proto opustila pozici nejlépe placené specialistky v prestižní agentuře a místo toho pomáhá k úspěchu malým tvůrčím značkám.

Pokud budete hledat TOP 5 nejzkušenějších specialistů online marketingu v ČR, Eva bude mezi nimi. Zároveň se to asi nedozvíte, protože je z nich nejskromnější.

Eva Čalkovská

specialistka na online marketing

Bára je – upřímně, nejlepší copywriterka, kterou jsme kdy potkali. Když čtete její texty, je to jako když ujídáte z krabice tu nejluxusnější zmrzlinu a víte, že je celá vaše. Je to tak dobré, že by to snad mělo být zakázané.

Navíc Bára ovládá nejen psaní, ale i mluvení. Dokáže i naprostému laikovi vysvětlit jak psát, aby jeho texty dobře vypadalyskvěle fungovaly. Bára pro vás natočila kurz Jak psát texty na web krok po kroku.

Barbora Nováková

copywriterka

Petra je mezinárodně oceňovaná produktová fotografka, dlouhodobě poptávaná velkými korporáty. (Ehm, Petra je, mimo jiné, mistryní světa ve food fotografii!) Petra ale zároveň tvoří a má vlastní projekt, takže ví, jaké to je fotit výrobky do vlastního e-shopu.

Když vám Petra vysvětluje focení, chce se vám brečet úlevou. Ne, fakt nepotřebujete stativ za 5000 a ano, jde to vysvětlit tak, abyste tomu rozuměli.

Petřiny návody jsou pro každého, kdo se někdy s foťákem pral a řekl si, že na to prostě nemá. Petra pro Vás natočila kurz Jak fotit produktové fotky.

Petra Novotná

profesionální produktová fotografka

Lucie je projektová manažerka a markeťačka s hlubokou znalostí online prodeje. E-shopy staví a spravuje už 10 let, navíc má hluboký přesah do digitálního marketingu.

Lucie se zaměřuje se na online prodej jako na celek. Tím pádem vidí kromě technických detailů i širší souvislosti a ví, co dělat, aby se konkrétní zboží nebo služby výrobky prodávaly.

Lucie Odstrčilíková

konzultant digi marketingu

Tvůrci v médiích

Živnostník roku Jihomoravského kraje

Equal Pay Day – hlavní mentor 

Hospodářské noviny – článek

Zpravodaj hospodářské komory – článek

Speaker Na volné noze – Secret club pro freelancery

Ocenění Evropské komise za rozjetí vlny šití roušek ve Španělsku

Virální video na obranu českých rukodělných tvůrců, kteří šili roušky

(více než 380 000 zhlédnutí)

Doména.cz 

Článek – Jak se stát hvězdou ve svém oboru

Brněnský deník – článek

Rozhovor s Robertem Vlachem v Na volné noze TV

Časopis Vlasta

Tvůrci v praxi s Lucií Václavkovou v podcastu Kariérové příběhy

K poslechu zde:

Tvůrci v praxi v článku na blogu DOMÉNA.CZ

Co děláme právě teď?

Jsme největší komunita rukodělných tvůrců v naší zemi. Přidej se.

Kdo stojí za tímto skvělým projektem?
Můžeš zjistit zde

Tvůrci v praxi s.r.o., Zahrada 6, Kaly, 594 55 IČ: 09322574

Platební brána ComGate