Bohdana se pro podnikání narodila. Odjakživa experimentovala s tím, co všechno je možné vybudovat z nuly. Úspěšně podnikala v různých oborech, v některých jen proto, aby vyvrátila mýtus, „že se tím nedá živit“. Velký třesk nastal, když Bohdana propojila schopnost uživit se čímkoli se svojí celoživotní láskou – rukodělnou tvorbou. Svůj úspěšný šperkařský byznys vybudovala s počáteční investicí 700 korun. Po deseti letech praxe v rukodělném byznysu a řešení stovek individuálních případů českých tvůrců je Bohdana v tomto oboru nejproškolenějším lektorem v České republice.

Zkušenosti: 12 let praxe v rukodělném podnikání, 6 let podnikání učí. Mentoruje též pro organizace pomáhající podnikatelům, například: Moudré Podnikání Žen, Impact HUB Praha, Inicio. Vede několik mentoringových a jednu mastermindovou skupinu.

Bohdana má cíl: pozvednout český rukodělný národ na takovou úroveň, aby se každý, kdo o to bude stát, dokázal svojí tvorbou živit. Proto založila projekt Tvůrci v praxi.

Co můžeš od Bohdany čekat:

Bohdana je studnice nápadů, když přijdeš s problémem, vytáhne z rukávu hned několik různých řešení.

Bohdana nesnáší bullshit a obchodování s teplou vodou. Nebude Ti dávat návody typu „třikrát klikneš a budeš mít milion“, ale řekne Ti: „Vezmi veslo a zaber, cíl je tímto směrem“.

Bohdana je tvůrce, stejně jako Ty, za což platí poruchou, že si nepamatuje všechny drobné úkoly, které musejí být provedeny, ačkoli přímo nesměřují ke zlepšení světa. Takže pokud Ti hned neodepíše, nestyď se připomenout a napsat znovu nebo zavolat.

 

odkud znáte tvůrce v praxi

Rozhovor s Robertem Vlachem v Na volné noze TV

Tvůrci v praxi s Lucií Václavkovou v podcastu Kariérové příběhy

K poslechu zde:

Tvůrci v praxi v článku na blogu DOMÉNA.CZ

Co děláme právě teď?

Jsme největší komunita rukodělných tvůrců v naší zemi. Přidej se.

Kdo založil tento skvělý projekt?
Můžeš zjistit zde

Bohdana Goliášová, Zahrada 6, Kaly, 594 55 IČ: 87111403