MENTORING

Posuň se o míle vpřed. Online, kdekoli zrovna jsi.

Mentoring je jako když
jdeš ke zkoušce, ale můžeš si sebou vzít vlastního profesora a máš dovoleno se ho na cokoli ptát.
Podnikání je zkouška asi z třiceti oborů najednou. Ale pokud máš vedle sebe profíka, který se vyzná a kope za Tebe, bude z Tebe naprostá hvězda. 

Ztrácíš se v hromadě úkolů a nedaří se Ti nic dotahovat?

Máš skvělý projekt, ale jen dvě hodiny denně na práci?

Chceš opustit roli „tvořilky“ a stát se konečně profíkem?

Tímto jsem provedla už víc než 100 tvůrců. Provedu i Tebe.

Co Ti to přinese

Naučíš se dotahovat svoje projekty do konce

Peníze na Tvém účtu za výrobky, které se konečně začnou pořádně prodávat

Vlastní spokojenost a hrdost, že jsi to dokázala

Jak to funguje

Na začátku si stanovíme cíl mentoringu. Například: Chceš, aby ses do půl roku byla schopná uživit. Nebo: Chceš zdvojnásobit zisk.

Pomůžu Ti nastavit účinnou strategii jak cíle dosáhnout a sestavíme spolu seznam prvních kroků, které uděláš.

Budeme se potkávat každé 2 týdny. Naučím Tě překonávat překážky a podnikatelsky myslet, aby Tvoje posuny vpřed byly co nejrychlejší. Na konci každého setkání budeš mít seznam úkolů do příště. V mezidobí mezi setkáními budeme komunikovat ve společné FB skupině.

Na posledním mentoringu nastavíme dlouhodobou strategii Tvého podnikání, se kterou pak budeš dělat díru do světa.

Co se mentoringem urychlí

Nebudeš muset nic naslepo zkoušet, prostě Ti řeknu, co funguje a namontujeme to na Tvůj projekt.

Přestaneš se topit v desítkách úkolů. Řeknu Ti, na co se máš soustředit. Do příštího setkání budeš řešit 2-3 úkoly s jasným výsledkem nadohled.

Poradím Ti, co dostudovat a čím se naopak nezdržovat, aby ses v podnikání co nejvíc posunula.

Pomůžu Ti dělat důležitá rozhodnutí. Řeknu Ti hromadu konkrétních případů, jak která rozhodnutí dopadla v praxi. Budeš mít pak jasno.

Budu Tě učit tak, abys byla brzo samostatná a zvládla vše potřebné sama.

k mentoringu online kurz zdarma

K  tříměsíčnímu mentoringu dostaneš zdarma online kurz Od koníčku k živobytí. Proč? Protože nechci plýtvat Tvým časem a penězi. Nebudeme muset několik měsíců za drahé peníze probírat základy. Podnikatelskou abecedu nastuduješ doma po večerech a v mentoringu se spolu budeme soustředit na konkrétní pokroky v praxi.

Vyplatí se to? zdá se mi to drahé

Zkušenost mě naučila krajně znejistit, pokud se mám radit s někým, kdo se prezentuje jako profesionál, ale účtuje si méně než 1000Kč za hodinu. Profík totiž většinou ví, že jeho práce Ti ušetří desetitisíce a vydělá dost možná ještě víc, takže si účtuje v podstatě „podíl“ z hodnoty, kterou Ti přinese, nikoli částku, která se dobře čte.

Proč tolik miluju mentoring
Sama jsem kdysi váhala, jestli do svého prvního mentoringu jít, zdál se mi drahý. Po šesti měsících odborného vedení jsem dokázala pracovat o tolik lépe a efektivněji, že se můj příjem zečtyřnásobil, takže vám už asi nemusím vysvětlovat, proč považuju tenhle formát učení za nejlepší nápad na světě..

Kolik Tě to bude stát

Individuální online mentoring
3 měsíční program

  • 6 hodin intenzivního mentoringu = 6 online 1 hodinových setkání zaměřených výhradně na Tvůj projekt
  • 3 měsíce komunikace a podpory přes FB v mezidobích mezi mentoringy
  • Online kurz Od koníčku k živobytí ZDARMA
  • Audio záznamy všech konzultací
  • Čas konzultace dohodneme individuálně

Cena: 3 měsíce individuálně za 13.900Kč                  (co dělat, když se Ti zdá částka strašidelná)

Aktuálně je na individuální mentoring volné 1 místo a čeká na Tebe 🙂

Diagnostika

Máš v projektu chaos a nevíš kam se hnout? Potřebuješ nasměrovat tak, aby Ti podnikání fungovalo, ale dlouhý mentoring je na Tebe moc drahý? Pak tu mám verzi právě pro Tebe.

Jak to funguje?

  • zavoláme si a zjistíme, na čem se Tvůj projekt zasekává
  • vyplníš mi podklady Tvého projektu (jako anamnézu u doktora)
  • já pak nad Tvým projektem budu hloubat a vymýšlet pro Tebe nejlepší strategie
  • dáme si společný Skype (1 hodinu) a na základě strategií pro Tebe naplánujeme akční kroky
  • k tomu všemu dostaneš jako velkého pomocníka online kurz, řeknu Ti, na jeké kapitoly se obzvlášť zaměřit a jaká cvičení si v něm vypracovat, aby ses co nejvíce posunula.

Výsledkem bude, že budeš znát strategii, kam se ubírat, budeš mít v ruce napsané akční kroky a v kompjůtru online kurz, který Tě podrží. S tímto už můžeš dál směle pokračovat sama.

Diagnostika i s online kurzem stojí dohromady 4900Kč

 

Jednorázová konzultace

Pokud si chceš mentoring vyzkoušet nebo chceš pořešit jenom nějakou drobnost, vyzkoušej si jednorázovou konzultaci se slevou 25%
Jednorázová konzultace: 1500Kč – 1 hodina (zvýhodněná cena obsahuje i moji přípravu na konzultaci).

Tvůrci o mentoringu

“Bohdana je vizionářka, která umí najít podstatu a řešení tam, kde ji jiní nevidí. Po mentoringu s Bohdanou mám jasno na další půl rok a vím, co mám dělat, abych své podnikání posunula dál. Společně jsme vymyslely další strategické kroky, které je třeba udělat a kdy. Bohdana byla na mentoring skvěle připravena a věnovala mi každou minutu. Je vidět, že se v handmade tvorbě velice dobře vyzná, její rady a postřehy jsou založeny na praxi a jsou velmi konkrétní.”

Marie Haklová
www.littlebears.cz

Miluji chvíle, kdy Bohdaně květnatě líčím nějaký problém, ona mlčí, poslouchá a během pár chvil vychrlí perfektní analýzu celé situace z deseti různých úhlů pohledu. Sama bych to v hlavě rozebírala hodiny i dny a chyběl by mi pohled zvenčí.
Absolvovala jsem různé kurzy a semináře, ale až mentoring s Bohdanou mne posunul skokově vpřed. Jedna mentoringová hodina s Bohdanou mi totiž dá více než jakýkoli celodenní seminář.

Petra Orságová
zahirahcostumes.com
latulia.cz

“Bohdana mi poskytla nedocenitelný a fantasticky připravený pohled zvenčí a zároveň se jí podařil zázrak. Pomohla mi vše “učesat” a sladit s cílem mého podnikání. Každá minuta konzultace byla nadupaná praktickými informacemi, které má podložené svou dlouholetou praxí v rukodělném oboru.”

Lucie Urbančíková
www.mamafaktura.cz

“V Bohdaně jsem poznala zkušenou profesionální poradkyni, která má dobrý nadhled, který my tvůrci často postrádáme. Překvapovala mě svými pohotovými a konkrétními radami, které přesně seděly a odpovídaly na daný problém. Její předností je vysoká dávka empatie, a pozitivně vnímám taky zkušenosti s autorskou tvorbou i marketingem.
Moc si vážím toho, že jsem potkala podobně nastavenou osobu, před kterou nemusím obhajovat svůj záměr živit se rukodělným koníčkem. Bohdana prostě přesně ví, co řešíme.”

Hana Bořecká
Domov ve venkovském stylu
www.hanaborecka.cz

“Děkuju Ti, Bohdano za všechny rady, doporučení a nakopnutí během našich mentoringových setkání. Bez nich bych se asi nikdy neodhodlala ke organizování a konání kurzů na šití panenek. První nedávno proběhl a já zjistila, že je to přesně to pravé ořechové. Díky Tvým podnětům jsem netápala se stanovením ceny a obsahu kurzu a kurz byl rychle naplněn a všichni moc spokojení. I jinak jsi mi pomohla vidět více možností, které před sebou mám a zbořit a překonat bariéry, které si před sebe stavím sama, Tvé laskavé vedení, nadhled a zkušenosti pro mne byly velkým přínosem.”

Tereza Jarošová
www.ekopanenky.cz
www.zustankrasna.webnode.cz

“Bohdana má spoustu zkušeností, během mentoringu cenné rady doslova chrlí. Je vidět, že je prostě profík, který miluje to, co dělá.”

Eva Krylová
www.evakrylova.cz

“Bohdana mi dala skvělou zpětnou vazbu na mé podnikání. Oceňuji především velmi individuální přístup, zaměření se na moje otázky, ale i její vlastní podněty.“

Petra Barešová
www.vykrajovatkanaprani.cz

“Bohdaně jsem moc vděčná, že mě jednoznačně podpořila ve vydání kreativního sešitu pro maminky po ztrátě miminka. Jde o velmi citlivé a opomíjené téma, tak jsem si vůbec nebyla jistá, jestli jdu správnou cestou. Na Bohdaně si cením, že má spoustu praktických zkušeností, které dokáže velmi srozumitelně předat a zároveň se umí výborně vcítit a pochopit, v čem je problém.”

Lenka Blažejová
www.blazejova.cz
www.ztratamiminka.cz

Jmenuju se Bohdana Goliášová
a naučím Tě živit se svým rukodělným koníčkem

Kdo že je ta Goliášová?
Můžeš zjistit zde

bohdana@tvurcivpraxi.cz

606 842 516, 513 035 556

Bohdana Goliášová, Zahrada 6, Kaly, 594 55 IČ: 87111403