JAK SE ŽIVIT SVÝM RUKODĚLNÝM KONÍČKEM

intenzivní víkendový kurz

Co se naučíš? Mrkni na video.

Máš doma hromadu výrobků, ale nic z toho?

Nebaví Tě živořit na Fleru?

Chceš, aby se Tvoje výrobky začaly konečně pořádně prodávat?

Přijď se naučit, jak to dělají rukodělní profíci

Proč jsem kurz vytvořila

Když se budeš chtít naučit řídit auto, začneš pomalu. Vyzkoušíš, kde máš pedály a naučíš se pár pravidel, abys mohla bezpečně projet křižovatkou. V podnikání je to úplně stejné. Když začínáš, potřebuješ se naučit základní pravidla. Pokud teda nechceš skončit na vrakovišti.

Už roky sleduju, že se u nás podniká stylem “pokřižuju se a skočím”, což má za následek obrovskou úmrtnost. Proto jsem sestavila jsem podrobný návod, jak začít s rukodělným podnikáním doma na koleně. Za víkend se dozvíš, jak to dělají profíci. Předejdeš tím nekonečné frustraci i dluhům a budeš moct  začít normálně šťastně podnikat.

Tento kurz učím už 5 let a pořád ho vylepšuju.

 

Pro koho je kurz

Kurz je pro všechny, kdo něco vyrábějí nebo chtějí něco vyrábět.

 • Jsi teprve na začátku a ještě nevíš, co chceš dělat? Na kurzu se naučíš, jak poznáš, správný nápad a jak z něj uděláš funkční byznys.
 • Už něco vyrábíš, ale prodej Ti drhne? Naučíš se „zdiagnostikovat“, kde je ve Tvém podnikání zádrhel a nastavíš si prodejní strategii, při které prodej pofrčí.
 • Vyrábíš, prodáváš, ale pořád Tě to neživí? Naučíš se postupy profíků, jak zvyšovat zisky.

Postupy fungují na všechny tvůrčí obory. Je jedno, jestli šiješ, pečeš sušenky nebo tiskneš výrobky na 3D tiskárně. Návody jsou univerzální.

Pro koho kurz není

Pro věčné stěžovatele a negativisty, kteří jsou přesvědčení, že obživa rukodělnou tvorbou není možná. Prosím, jeďte radši na výlet a nechte nás pracovat.

Co se v kurzu naučíš

Jak se stát vyhledávaným tvůrcem
Jak dělat výrobky, které nejdou snadno zkopírovat. Jak najít svůj největší talent a jak s ním naložit.

Jak najít věrné zákazníky
Existuje zákazník, který chce za Tvoje výrobky dobře zaplatit? Kde je, jak ho poznáš a co mu máš říkat, aby nakoupil.

Kolik má stát Tvůj výrobek
Jak vypočítat správnou cenu výrobku a jak ji v praxi ustát. Jak zdražit, aby to přitáhlo zákazníkův zájem. Co dělat, když nemůžu najít zákazníka, který je ochotný zaplatit férovou cenu.

Kde nejlíp prodáš

 • Ve stánku na trzích, festivalech a dalších prodejních akcích – jak poznat akce, na kterých dobře prodáš, jak vystavit zboží, aby se lépe prodávalo, co přesně říkat zákazníkům.
 • V komisi – za jakých podmínek a kam se to vyplatí.
 • Online – jak udělat e-shop, na kterém bude zákazník jako doma. Co si počít s Facebookem. Svět online prodeje lidskou řečí.
 • Na prodejní výstavě – jak zařídit, aby byla opravdu prodejní.
 • V předvánočním prodeji – jak skvěle prodat a nemuset nikde mrznout.
 • Na Fleru – kdo tam má šanci.

Jak zvládnout nástrahy podnikání
Jak podnikat krok po kroku, aby to bylo finančně bezpečné. Jak se vyrovnat s nepodporou okolí. Jak plánovat cíle a strategie při podnikání na koleně. Jak se zorganizovat, když mi lezou děti po hlavě.

Jak ovládnout svoji kancelář
Jak udržet na uzdě úředního šimla. Základy legislativy a účetnictví tak, aby Ti nezkazily náladu. Jak se ochránit před konkurencí.

Co ještě získáš

Skripta, abys nemusela pořád psát

Praktická cvičení, díky kterým Tě praxe nezaskočí

Certifikát o absolvování kurzu

podpora i po kurzu

Co když budeš chtít poradit i po kurzu? Absolvováním kurzu se ti otevře ZDARMA vstup do uzavřené pokročilé facebookové skupiny

Tvůrci v praxi – Mastermind

 • Máš nový e-shop a potřebuješ, aby se na něj někdo podíval?
 • Jedeš prodávat na akci a chceš najít někoho k sobě?
 • Potřebuješ řešit v bezpečném prostředí “intimní” témata typu: “Můj obrat” nebo “Moje konkurence”?

Tato skupina Ti pomůže

Kolik kurz stojí

Asi jako víkend s rodinou na horách, akorát že místo puchýřů si přivezeš znalosti, na kterých můžeš postavit celou novou budoucnost. 15 hodin výuky za:

4.990 Kč

Tenhle kurz není výdaj, ale investice. Když zamakáš, tak se Ti kurzovné vrátí na první prodejní akci, kde zbytečně nezaplatíš pronájem, protože po kurzu budeš (mimo jiné) vědět, jak si správně prodejní akci vybrat.

TERMÍNY KURZŮ

bude vypsán, až pomine koro krize

zarezervuj si svoji židli, než se místo zaplní

CO ŘÍKAJÍ ABSOLVENTI

“Kurz pro mě byl opravdu převratný. Bohdana obsáhne v kurzu vše zásadní, co se týče rozjezdu podnikání rukodělného řemeslníka a popravdě i mnohem víc. Vše popíše na základě svých vlastních mnohaletých zkušeností a ke každému účastníkovi má osobní přístup, který velice obdivuji.

Je sobota večer, necelých 21 hodin, u hlavy mi hučí šicí stroj, nemusí, ale mě to baví a je mi skvěle. Jsem svým pánem, a vím, že v tom nejsem sama.

Jste li na tom podobně jako já, nebo nevíte, jestli se vydat doprava, doleva, rovně či nazpět, nenechte si tento kurz ujít. Je to totiž dost dobrý progres.”

Tereza Pernická

www.teorem.cz

“Přesně tohle jsem potřebovala. Na kurzu jsem dostala odpovědi na otázky, které mne strašily a brzdily. Změnila jsem pohled na svoje výrobky, objevila jejich jedinečnost, a teď už vím, že se jejich prodejem uživím. Kurz doporučuji všem, kteří chtějí jít za svým snem.”

Aneta Brátová
Dotek Něžnosti – Mýdla a mořské soli do koupele
www.dotek-neznosti.cz

“Po kurzu Jak se živit svým koníčkem jsem litovala jedné věci a to, že jsem o něm nevěděla dřív. Bohdana má opravdu nadupaný program plný živých debat a příkladů z praxe. Hodně mi pomohla i poslední část, ve které jsem si ujasnila svůj cíl.”

Marketa Bobeková

www.lalova.eu

“Už je to pár let, co jsem vystudovala školu zaměřenou na marketing a management, navíc mám za sebou několik podnikatelských setkání z dřívějších let, takže jsem se trochu obávala, že na kurzu třeba zazní něco, co už znám a bude to pro mě ztráta času i peněz, ale dá se říct, že vše, co na kurz padlo, pro mě bylo nové, protože kurz byl prostě nastaven z pohledu drobného podnikatele, a to mi prostě sedlo. Jako by kurz byl na míru ušit právě pro mě 🙂
Dokonce jsem se dozvěděla formy prodeje, které mě do té doby ani nenapadly, a i přestože jsem k nim zprvu byla skeptická, stále více na ně měním názor. Informace z kurzu jsou po mě velmi užitečné a s klidným srdcem doporučuji i těm, kteří třeba ještě neví, v čem by podnikali, ale prostě mají nutkání něco změnit a být svým pánem, neboť se tam mimo jiné dozvíte, jakým způsobem hledat předmět podnikání, a navíc se na kurz sejde skvělá parta inspirativních lidí, kteří mně konkrétně dodávali energii po celý kurz.”

Lucie Baloghová
Maxisukně

“Kurz mi pomohl ponořit se hlouběji do svého nitra a objevit pravdivé propojení mezi mnou a mým produktem. Bohdana klade ty správné otázky. Je vtipná, úderná a líbí se mi, jak pojmenovává skutečnosti.”

Michaela Kubešová

www.bagydesign.cz

“Kurz mi dal především pocit naděje, že můžu uspět v rukodělné tvorbě. Jen je potřeba najít si tu svojí cestu a vytrvat. Ocenila jsem zejména Bohdanin osobní přístup. Bohdana je naprosto přirozená a autentická. Kdybych věděla dopředu, jak bude kurz probíhat, byla bych mnohem klidnější a určitě bych se vůbec nerozmýšlela, jestli se přihlásit.”

Kateřina Routová
KRea, tvůrce kožených náramků
www.fler.cz/k-r-ea

“Kurz byl nabitý praktickými informacemi. Bohdana je velice příjemná a otevřená – pomůže, poradí. Práce ve skupinkách přinesla každému nový pohled na některé problémy prezentace a prodeje. Pro měl byla velmi přínosná např. tvorba ceny. Celý kurz graduje… a na konci vám nezbývá než vyjít a začít prodávat.”

Kateřina Felklová,
výroba květin Kanzashi
www.pohyblivysvatek.cz/2-48-katerina–felklova

“Kurz splnil moje očekávání nad rámec.
Za nejdůležitější považuji, že Bohdana učí podnikáni tak, že ho my ženy můžeme propojit s rodinou, že v popředí zůstávají životní hodnoty.
Všem, kteří váhají, rozhodně doporučuji, peníze za kurz už mám dávno zpět :)”

Gabriela Maxová
www.nomenoriginal.cz

“Kurz byl opravdu skvělý. Bohdana je profík a podělila se s námi o zásadní zkušenosti ze svého vlastního podnikání. Kdo máte strach a pochybnosti, že se svými výtvory neuživíte, tak na kurzu s nimi zatočíte. Doporučuju kurz všem kdo ještě váhá.”

Bogdan Niemiec – výroba a restaurování nábytku
www.bobart-design.webnode.cz

UŽITEČNÉ INFORMACE KE KURZU

PRAHA

Kde: Hobby centrum 4 (Praha 4).

Časový rozvrh: sobota 9-19h, neděle 9-16h (dohromady 15 hodin výuky).

Spaní: je ve Tvojí režii (není v ceně kurzu).

Strava: Zařídím chutné svačinky, čaje a kávy (nemusíte platit). Na oběd můžeme jít společně do blízké restaurace. Kdo sebou má krabičku se svojí dietou, může si ji ohřát  ve skvěle vybavené kuchyni.

Jmenuju se Bohdana Goliášová
a naučím Tě živit se svým rukodělným koníčkem

Kdo že je ta Goliášová?
Můžeš zjistit zde

bohdana@tvurcivpraxi.cz

606 842 516, 513 035 556

Bohdana Goliášová, Zahrada 6, Kaly, 594 55 IČ: 87111403